Ansatte

Administrasjon

Astrid Merethe Olsen

Stilling: Daglig leder
900 36 509
Mellommyra.Barnehage@norlandia.com

Askeladden

Anne Lisbeth Ludvigsen

Stilling: Pedagogisk leder
902 19 188
mellommyra.askeladden@norlandia.com

Therese Eriksen Alvestad

Stilling: Pedagogisk leder

Merethe Gule Wolden

Stilling: Assistent
902 19 188

Elin Andersen

Stilling: Assistent

Har 50% stilling

Huldrestua

Amalie Skarstad

Stilling: Assistent

Marit Svines

Stilling: Pedagogisk leder
480 03 769
Mellommyra.Huldrestua@norlandia.com

Christina Willumsen

Stilling: Assistent
480 03 768

Janne Fredheim

Stilling: Assistent

Liv Nilsen

Stilling: Pedagogisk leder

Har ansvaret for Tare Mare.

Tare Mare (6 års gruppa)

Stian Humstad Børresen

Stilling: Annet

Er lærekandidat i Barne og ungdomsarbeiderfaget

Ole Marcelius Sivertsen

Stilling: Assistent

Ekstraressurs

Liv Nilsen

Stilling: Pedagogisk leder

Har ansvaret for Tare Mare.

Trollstua

Amalie Skarstad

Stilling: Assistent

Ellie (Eleonore) Stödberg

Stilling: Assistent

Heidi Kristoffersen

Stilling: Pedagogisk leder
900 64 172
Mellommyra.Trollstua@norlandia.com

Stian Humstad Børresen

Stilling: Annet

Er lærekandidat i Barne og ungdomsarbeiderfaget

Tove Glad

Stilling: Assistent
900 64 172

Jorid Anita Vikmark

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
900 64 172

Tusseladden

Grete Nyvik

Stilling: Pedagogisk leder
480 29 554
Mellommyra.Tusseladden@norlandia.com

Ole Aleksander Hagen

Stilling: Assistent
414 11 004
ole.hagen@hotmail.com

Ole Marcelius Sivertsen

Stilling: Assistent

Ekstraressurs

Kriss Ytterstad-Forsland

Stilling: Assistent
930 40 635
kriss.ytterstad@hotmail.com

Sara Gangeskar

Stilling: Annet

Andre ansatte